Katalogový list č. ELOSOS1199408
| Název: | OBO STA BKS60 FT Opěrný výložník pro kabelové žlaby BKRS B=600 Ocel žár.zinek |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1199408 |
| EAN: | 4012196147755 |
| Kód dodavatele: | 6044571 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 600 mm |
| Povrchová ochrana: | žárově pozinkované |
| Délka: | 600 mm |
| Výška: | 88 mm |
| Materiál: | ocel |