Katalogový list č. ELOSOS1179156
| Název: | Kulatý zásuvný konektor SAIE-M12S-5-TL-PG9 WEIDMÜLLER 9457940000 |
|---|---|
| Značka: | Weidmüller |
| Kód: | ELOSOS1179156 |
| EAN: | 4032248229772 |
| Kód dodavatele: | 9457940000 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 60 V |
| Materiál tělesa: | mosaz |
| Jmenovitý proud In: | 3 A |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP67 |
| Materiál povrchu kontaktu: | zlato |
| Pracovní teplota: | -30-90 °C |
| Povrch pouzdra: | poniklované |
| Závit k zašroubování: | M12 |