Katalogový list č. ELOSOS1159624
| Název: | Kulatý zásuvný konektor SAIE-M8R-3-0.5U-FP-M8 WEIDMÜLLER 1861280000 |
|---|---|
| Značka: | Weidmüller |
| Kód: | ELOSOS1159624 |
| EAN: | 4032248419357 |
| Kód dodavatele: | 1861280000 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 3 |
| Jmenovité napětí: | 60 V |
| Materiál tělesa: | mosaz |
| Izolace žíly: | PVC |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Počet napájecích kontaktů: | 3 |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP67 |
| Průřez žíly: | 0,25 mm2 |
| Délka kabelu: | 0,5 mm |
| Materiál povrchu kontaktu: | zlato |
| Pracovní teplota: | -30-90 °C |
| Počet ovládacích kontaktů: | 3 |
| Typ zásuvného kontaktu, vnější: | Male (zástrčka) |
| Povrch pouzdra: | poniklované |
| Závit k zašroubování: | M8 |
| Typ zásuvného kontaktu, vnitřní: | Male (zástrčka) |