Katalogový list č. ELOSOS1148772
| Název: | Kryt PF RS 122 OR 2000MM WEIDMÜLLER 1155940000 |
|---|---|
| Značka: | Weidmüller |
| Kód: | ELOSOS1148772 |
| EAN: | 4032248942572 |
| Kód dodavatele: | 1155940000 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | oranžová |
| Typ povrchu: | bez úpravy |
| Hloubka: | 22 mm |
| Šířka: | 2000 mm |
| Výška: | 127 mm |
| Materiál: | plast |
| Montáž na lištu: | ano |
| Číslo RAL: | 2000 |
| Vhodné pro montáž na stěnu: | ne |
| Typ prostoru: | otevřené |