Katalogový list č. ELOSOS1145312
| Název: | Kryt RF 180 BK WEIDMÜLLER 1057530000 |
|---|---|
| Značka: | Weidmüller |
| Kód: | ELOSOS1145312 |
| EAN: | 4032248799671 |
| Kód dodavatele: | 1057530000 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 17,5 mm |
| Typ povrchu: | bez úpravy |
| Materiál: | plast |
| Montáž na lištu: | ano |
| Číslo RAL: | 9011 |
| Vhodné pro montáž na stěnu: | ne |
| Typ prostoru: | otevřené |
| Hloubka: | 26,6 mm |
| Výška: | 79,2 mm |