Katalogový list č. ELOSOS1141333
| Název: | Mikrovlnný senzor CN-Y01 ELEKTROBOCK 0530 |
|---|---|
| Značka: | Elektrobock |
| Kód: | ELOSOS1141333 |
| EAN: | 8594012221260 |
| Kód dodavatele: | 0530 |
| Recyklační poplatek: | 0,42 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Způsob montáže: | povrchová montáž |
| Úhel snímání: | 360 ° |
| Min. spínací čas: | 8 s |
| Max. počáteční proud: | 5 A |
| Max. přední dosah: | 8 m |
| Hodnota svítivosti odezvy: | 3-2000 lx |
| Teplota okolí: | -10-40 °C |
| Zpožděné vypnutí: | 720 s |
| Max. spínací výkon: | 1150 W |