Katalogový list č. ELOSOS1133324
| Název: | ROS 16G/Zc zás. skříň-základ,16-mod IP66 SEZ DK ROS 16G/ZC |
|---|---|
| Značka: | SEZ DK |
| Kód: | ELOSOS1133324 |
| EAN: | 8584128121981 |
| Kód dodavatele: | ROS 16G/ZC |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Materiál tělesa: | plast |
| Šířka: | 328 mm |
| Mechanická ochrana: | IK10 |
| Výška: | 450 mm |
| Hloubka: | 136 mm |