Katalogový list č. ELOSOS1087523
| Název: | Kryt jističů 1 modulový, bílý SEZ KR S-1 |
|---|---|
| Značka: | SEZ KR |
| Kód: | ELOSOS1087523 |
| EAN: | 8681610002350 |
| Kód dodavatele: | S-1 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Hloubka: | 61 mm |
| Šířka: | 36 mm |
| Výška: | 140 mm |
| Název: | Kryt jističů 1 modulový, bílý SEZ KR S-1 |
|---|---|
| Značka: | SEZ KR |
| Kód: | ELOSOS1087523 |
| EAN: | 8681610002350 |
| Kód dodavatele: | S-1 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Hloubka: | 61 mm |
| Šířka: | 36 mm |
| Výška: | 140 mm |