Katalogový list č. ELBUSM0059024
| Název: | HTI 38,0 černá Smršťovací trubice samozhášivá 38,0/19,0mm černá |
|---|---|
| Značka: | Technik Elektro |
| Kód: | ELBUSM0059024 |
| EAN: | 2049994562826 |
| Kód dodavatele: | HTI 38,0 ČERNÁ |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | černá |
| Míra smrštění: | 2:1 |
| Průměr po smrštění: | 19 mm |
| Průměr před smrštěním: | 38 mm |
| Druh: | teplem smrštitelné |