Katalogový list č. ELOSOS1077294
| Název: | RapidStrut Lišta 21|M 3m pg 41x21/2,0 WALRAVEN 6505322 |
|---|---|
| Značka: | Walraven |
| Kód: | ELOSOS1077294 |
| EAN: | 8712993781492 |
| Kód dodavatele: | 6505322 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 41 mm |
| Délka: | 3000 mm |
| Výška: | 21 mm |
| Tloušťka materiálu: | 2 mm |