Katalogový list č. ELOSOS1077282
| Název: | RapidStrut Lišta 21|L 2m pg 41x21/1,5 WALRAVEN 6505224 |
|---|---|
| Značka: | Walraven |
| Kód: | ELOSOS1077282 |
| EAN: | 8712993309580 |
| Kód dodavatele: | 6505224 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 41 mm |
| Délka: | 2000 mm |
| Výška: | 21 mm |
| Tloušťka materiálu: | 1,5 mm |