Katalogový list č. ELOSOS1076461
| Název: | Bifix 1301 Objímk.SSt EPDM M10 64-67mm WALRAVEN 3127067 |
|---|---|
| Značka: | Walraven |
| Kód: | ELOSOS1076461 |
| EAN: | 8712993269877 |
| Kód dodavatele: | 3127067 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Výška: | 89 mm |
| Hloubka: | 20 mm |
| Šířka: | 109 mm |
| Materiál: | nerezová ocel |
| Vhodné pro počet trubek: | 1 |
| Uzavírací systém: | dva šrouby |
| Vnitřní výplň: | guma |
| Připojovací rozměr: | M10 |
| Vnější průměr trubky: | 64-67 mm |