Katalogový list č. ELOSOS1076450
| Název: | Bifix 1301 Objímka SSt EPDM M8 64-67mm WALRAVEN 3117067 |
|---|---|
| Značka: | Walraven |
| Kód: | ELOSOS1076450 |
| EAN: | 8712993293438 |
| Kód dodavatele: | 3117067 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Výška: | 87 mm |
| Hloubka: | 20 mm |
| Šířka: | 109 mm |
| Materiál: | nerezová ocel |
| Vhodné pro počet trubek: | 1 |
| Uzavírací systém: | dva šrouby |
| Vnitřní výplň: | guma |
| Připojovací rozměr: | M8 |
| Vnější průměr trubky: | 64-67 mm |