Katalogový list č. ELOSOS1031058
| Název: | 7405536 GESR9 U 1019 Přístrojová jednotk |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1031058 |
| EAN: | 4012195104216 |
| Kód dodavatele: | 7405536 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Materiál tělesa: | plast |
| Vnější průměr: | 324 mm |
| Vestavný průměr: | 304 mm |
| Číslo RAL: | 1019 |
| Typ zákrytu: | kruh |
| Vhodné pro mokré čištění: | ne |
| Vhodné pro dvojitou podlahu: | ano |
| Vhodné pro podlahový kanál: | ano |
| Vhodné pro dutou podlahu: | ano |
| S otevíracím kobercem: | ano |
| Ochranný koberec: | ano |
| Počet přístrojů: | 3 |
| Min. vestavná hloubka: | 73 mm |
| Hloubka zapuštění podlahy: | 5 mm |
| Vestavná šířka.: | 304 mm |
| Vestavěná délka: | 304 mm |