Katalogový list č. ELOSOS1031049
| Název: | 7405081 GES9-3B U 1019 Přístrojová jedno |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1031049 |
| EAN: | 4012196460533 |
| Kód dodavatele: | 7405081 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Materiál tělesa: | plast |
| Číslo RAL: | 1019 |
| Typ zákrytu: | čtverec |
| Vhodné pro mokré čištění: | ne |
| Vestavná šířka.: | 244 mm |
| Vhodné pro dvojitou podlahu: | ano |
| Vhodné pro podlahový kanál: | ano |
| Vestavěná délka: | 244 mm |
| Vhodné pro dutou podlahu: | ano |
| S otevíracím kobercem: | ano |
| Ochranný koberec: | ano |
| Počet přístrojů: | 3 |
| Min. vestavná hloubka: | 73 mm |