Katalogový list č. ELOSOS1031041
| Název: | 7403836 OKB TS 25085 ON Díl T |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1031041 |
| EAN: | 4012195845997 |
| Kód dodavatele: | 7403836 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Délka: | 1000 mm |
| Šířka: | 250 mm |
| Název: | 7403836 OKB TS 25085 ON Díl T |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1031041 |
| EAN: | 4012195845997 |
| Kód dodavatele: | 7403836 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Délka: | 1000 mm |
| Šířka: | 250 mm |