Katalogový list č. ELOSOS1031005
| Název: | OBO BSKM 1025 FS Protipož. kanál I30 - I120 s vnitřní vrstvou 100x250x2000 Ocel |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1031005 |
| EAN: | 4012195917236 |
| Kód dodavatele: | 7216400 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Povrchová ochrana: | galvanizované |
| Délka: | 2000 mm |
| Vnější šířka: | 250 mm |
| Vnější výška: | 100 mm |