Katalogový list č. ELOSOS1030921
| Název: | OBO MS5030P3000FTSO Profilová lišta děrovaná šířka výřezu 22 mm 3000x50x30 Ocel |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1030921 |
| EAN: | 4012196601455 |
| Kód dodavatele: | 7193921 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 50 mm |
| Barva: | bez |
| Výška: | 30 mm |
| Délka: | 3000 mm |
| Provedení: | jednoduchý profil |
| Materiál: | ocel |
| Šířka štěrbiny: | 22 mm |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Tloušťka materiálu: | 3 mm |
| Tvar profilu: | C-profil |
| Typ perforace: | perfor. zadní strana |