Katalogový list č. ELOSOS1030907
| Název: | 7186394 LG 113 VS 6FT SO Kabelový rošt |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1030907 |
| EAN: | 4012195652236 |
| Kód dodavatele: | 7186394 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bez |
| Šířka: | 300 mm |
| Povrchová ochrana: | žárově pozinkované |
| Délka: | 6000 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Materiál: | ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Perforace boční stěny: | ano |
| Rozteč středových příček: | 300 mm |
| Z nerezové oceli: | ne |
| Model se širokým rozpětím: | ne |