Katalogový list č. ELOSOS1030888
| Název: | 7134288 RB 90 620 A4 Oblouk 90° |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1030888 |
| EAN: | 4012195866558 |
| Kód dodavatele: | 7134288 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Vnitřní poloměr: | 50 mm |
| Kabelová šířka: | 200 mm |
| Kabelová výška: | 60 mm |
| Tloušťka materiálu: | 1 mm |
| Provedení: | se spojkou |
| Změna směru: | vodorovné |
| Úhel: | 90 ° |
| Kvalita materiálu: | nerez (kyselinovzd.) |