Katalogový list č. ELOSOS1030887
| Název: | 7134286 RB 90 610 A4 Oblouk 90° |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1030887 |
| EAN: | 4012195866541 |
| Kód dodavatele: | 7134286 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bez |
| Materiál: | nerez |
| Odklon (úhel): | 90° |
| Vnitřní poloměr: | 50 mm |
| Kabelová šířka: | 100 mm |
| Kabelová výška: | 60 mm |
| Tloušťka materiálu: | 1 mm |
| Provedení: | se spojkou |