Katalogový list č. ELOSOS1030815
| Název: | 7097255 SL 62 400 SG Kabelový žebřík pro |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1030815 |
| EAN: | 4012196979882 |
| Kód dodavatele: | 7097255 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Barva: | bez |
| Délka: | 3000 mm |
| Výška: | 40 mm |
| Povrchová ochrana: | nátěr |
| Materiál: | ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Perforace boční stěny: | ano |
| Rozteč středových příček: | 300 mm |
| Z nerezové oceli: | ne |
| Model se širokým rozpětím: | ne |
| Typ bočního nosníku: | plochý profil |
| Typ příčky: | perforovaný profil |