Katalogový list č. ELOSOS1030765
| Název: | 7006766 RBV 650 F A4 svislý oblouk 90, v |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1030765 |
| EAN: | 4012195886532 |
| Kód dodavatele: | 7006766 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Povrchová ochrana: | ostatní |
| Barva: | bez |
| Materiál: | nerez |
| Odklon (úhel): | 90° |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Kabelová šířka: | 500 mm |
| Kabelová výška: | 60 mm |
| Tloušťka materiálu: | 1 mm |
| Spodní perforace: | ne |
| Perforace boční stěny: | ne |
| Z nerezové oceli: | ne |
| Provedení: | bez spojky |
| Model se širokým rozpětím: | ne |