Katalogový list č. ELOSOS1030704
| Název: | 6366539 TPSG 250L FS Závěs z profilu TP |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1030704 |
| EAN: | 4012195381716 |
| Kód dodavatele: | 6366539 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 60 mm |
| Povrchová ochrana: | galvanizované |
| Délka: | 250 mm |
| Barva: | bez |
| Výška: | 20 mm |
| Provedení: | jednoduchý profil |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Materiál: | ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Tloušťka materiálu: | 2 mm |
| Tvar profilu: | plochý profil |