Katalogový list č. ELOSOS1030658
| Název: | 6312823 WLT 1160 A4 Odbočný díl T |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1030658 |
| EAN: | 4012195910442 |
| Kód dodavatele: | 6312823 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Povrchová ochrana: | ostatní |
| Barva: | bez |
| Materiál: | nerez |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Vhodné pro výšku kabelového žebříku: | 110 mm |
| Vhodné pro šířku kabelového žebříku: | 600 mm |
| Vnitřní poloměr: | 500 mm |
| Z nerezové oceli: | ne |
| Typ bočního nosníku: | plochý profil |
| Typ příčky: | děrovaný profil |
| Model se širokým rozpětím: | ano |