Katalogový list č. ELOSOS1030521
| Název: | 6225214 LT 640 R3 FS Díl T |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1030521 |
| EAN: | 4012196444113 |
| Kód dodavatele: | 6225214 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Povrchová ochrana: | galvanizované |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Vnitřní poloměr: | 300 mm |
| Vhodné pro šířku kabelového žebříku: | 400 mm |
| Vhodné pro výšku kabelového žebříku: | 60 mm |
| Provedení: | bez spojky |
| Typ bočního nosníku: | plochý profil |
| Typ příčky: | děrovaný profil |
| Symetrický model: | ano |