Katalogový list č. ELOSOS1030481
| Název: | 6209723 LCIS 630 3 FT Kabelový žebřík |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1030481 |
| EAN: | 4012196431748 |
| Kód dodavatele: | 6209723 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 300 mm |
| Povrchová ochrana: | žárově pozinkované |
| Délka: | 3000 mm |
| Výška: | 60 mm |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Perforace boční stěny: | ano |
| Rozteč středových příček: | 300 mm |
| Typ bočního nosníku: | plochý profil |
| Typ příčky: | perforovaný profil |
| Použitelný průřez: | 12000 mm2 |
| Hmotnost: | 3,06 kg/m |