Katalogový list č. ELOSOS1030467
| Název: | 6209614 LCIS 640 3 FS Kabelový žebřík |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1030467 |
| EAN: | 4012196487592 |
| Kód dodavatele: | 6209614 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Povrchová ochrana: | galvanizované |
| Šířka: | 400 mm |
| Délka: | 3000 mm |
| Výška: | 60 mm |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Perforace boční stěny: | ano |
| Rozteč středových příček: | 300 mm |
| Typ bočního nosníku: | plochý profil |
| Typ příčky: | perforovaný profil |
| Použitelný průřez: | 16000 mm2 |
| Hmotnost: | 3,1 kg/m |