Katalogový list č. ELOSOS1030448
| Název: | OBO SKL-ER50DRW Koncový díl pravý 50mm čistě bílá Polyvinylchlorid PVC |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1030448 |
| EAN: | 4012196153619 |
| Kód dodavatele: | 6199163 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Výška: | 50 mm |
| Hloubka: | 20 mm |
| Materiál: | plast |
| Provedení: | pravé |
| Číslo RAL: | 9010 |
| S kobercovým okrajem: | ne |
| Dekorace: | bez |
| Předběžné ražení: | ne |