Katalogový list č. ELOSOS1030439
| Název: | OBO WDK HK80210RW Víko dílu T a křížení pro kanál WDK 80x210mm čistě bílá |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1030439 |
| EAN: | 4012195042549 |
| Kód dodavatele: | 6192722 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Výška: | 80 mm |
| Šířka: | 210 mm |
| Kvalita materiálu: | PVC |
| Materiál: | plast |
| Číslo RAL: | 9010 |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Typ upevnění: | Přicvaknutí |