Katalogový list č. ELOSOS1030413
| Název: | 6175472 WDKH-60110LGR Nástěnný a stropní |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1030413 |
| EAN: | 4012195817840 |
| Kód dodavatele: | 6175472 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Barva: | světle šedá |
| Délka: | 2000 mm |
| Výška: | 60 mm |
| Šířka: | 108,5 mm |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Materiál: | plast |
| Typ upevnění: | spodní perforace |
| Číslo RAL: | 7035 |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Ochranná fólie: | ne |