Katalogový list č. ELOSOS1030270
| Název: | BKS 70130 verz |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1030270 |
| EAN: | 4012196726752 |
| Kód dodavatele: | 6133180 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Šířka: | 130 mm |
| Povrchová ochrana: | galvanizované |
| Hloubka: | 70 mm |
| Délka: | 2000 mm |
| Materiál: | ocel |
| Spodní perforace: | ano |
| Ochranná fólie: | ne |
| Se spojkou: | ne |
| S fixačním klipem kabelu: | ne |
| Počet přepážek: | 1 |
| Počet krytů: | 1 |
| Šířka krytu 1: | 80 mm |