Katalogový list č. ELOSOS1030043
| Název: | OBO NUDIN 7537 sgr Propojovací kanál NU-DIN 75x38x2000 kamenná šeď |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1030043 |
| EAN: | 4012196724253 |
| Kód dodavatele: | 6132446 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Výška: | 75 mm |
| Šířka: | 38 mm |
| Délka: | 2000 mm |
| Barva: | kamenná šedá |
| Flexibilní: | ne |
| S krytem.: | ano |
| Typ upevnění: | spodní perforace |
| Samozhášecí: | ano |
| Šířka štěrbiny: | 4 mm |
| Průměr: | 0 mm |
| Vnější průměr: | 0 mm |
| Použitelný průřez: | 2000 mm2 |
| Typ boční stěny: | drážkované |
| Vzdálenost štěrbin: | 8 mm |