Katalogový list č. ELOSOS1030013
| Název: | OBO BEDIN 5037 sgr Propojovací kanál BE-DIN 50x38x2000 kamenná šeď |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1030013 |
| EAN: | 4012196723546 |
| Kód dodavatele: | 6132360 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Barva: | šedá |
| Výška: | 50 mm |
| Šířka: | 38 mm |
| Délka: | 2000 mm |
| Materiál: | PVC |
| Flexibilní: | ne |
| S krytem.: | ano |
| Typ upevnění: | spodní perforace |
| Samozhášecí: | ano |
| Šířka štěrbiny: | 4 mm |
| Číslo RAL: | 7030 |
| Průměr: | 0 mm |
| Vnější průměr: | 0 mm |
| Použitelný průřez: | 1100 mm2 |
| Typ boční stěny: | drážkované |
| Vzdálenost štěrbin: | 10 mm |