Katalogový list č. ELOSOS1029890
| Název: | OBO BES TW40 verz Přepážka BES 2000mm Ocel pásově zinkováno DIN EN 10346 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1029890 |
| EAN: | 4012196719068 |
| Kód dodavatele: | 6132114 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Provedení: | jednoduché |
| Povrchová ochrana: | galvanizované |
| Výška: | 26 mm |
| Délka: | 2000 mm |
| Materiál: | ocel |
| Typ upevnění: | Přicvaknutí |