Katalogový list č. ELOSOS1029845
| Název: | OBO BES 2040 rws Kanál BES pro ukládání vedení 20x40x2000 čistě bílá Ocel St |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1029845 |
| EAN: | 4012196721658 |
| Kód dodavatele: | 6131946 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Bez halogenů: | ano |
| Délka: | 2000 mm |
| Šířka: | 40 mm |
| Výška: | 20 mm |
| Materiál: | ocel |
| Typ upevnění: | spodní perforace |
| Transparentní: | ne |
| Číslo RAL: | 9010 |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Ochranná fólie: | ano |
| Se spojkou: | ne |
| S fixačním klipem kabelu: | ne |
| Dodání na roli: | ne |