Katalogový list č. ELOSOS1029703
| Název: | OBO ATR 5422 CL blc Kanál ATR pro ukládání vedení 2000x22x1 čistě bílá |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1029703 |
| EAN: | 4012196725267 |
| Kód dodavatele: | 6130959 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Bez halogenů: | ne |
| Délka: | 2000 mm |
| Výška: | 22 mm |
| Kvalita materiálu: | PVC |
| Materiál: | plast |
| Typ upevnění: | spodní perforace |
| Transparentní: | ne |
| Číslo RAL: | 9010 |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Šířka: | 56,4 mm |
| Ochranná fólie: | ne |
| Počet přepážek: | 0 |
| Se spojkou: | ne |
| S fixačním klipem kabelu: | ne |
| Počet trvalých oddílů: | 1 |
| Dodání na roli: | ne |