Katalogový list č. ELOSOS1029701
| Název: | OBO ATR 3417 ADH Kanál ATR pro ukládání vedení 2000x17x1,2 čistě bílá |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1029701 |
| EAN: | 4012196725069 |
| Kód dodavatele: | 6130951 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Délka: | 2000 mm |
| Výška: | 17 mm |
| Kvalita materiálu: | PVC |
| Materiál: | plast |
| Šířka: | 36,4 mm |
| Typ upevnění: | samolepící |
| Číslo RAL: | 9010 |
| Počet přepážek: | 0 |
| Počet trvalých oddílů: | 0 |
| Dodání na roli: | ne |