Katalogový list č. ELOSOS1029593
| Název: | OBO LE 6060 sgr Kanál LE pro ukládání vedení 2000x60x60 kamenná šeď |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1029593 |
| EAN: | 4012196724864 |
| Kód dodavatele: | 6130085 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Barva: | šedá |
| Délka: | 2000 mm |
| Šířka: | 57 mm |
| Výška: | 61 mm |
| Kvalita materiálu: | PVC |
| Materiál: | plast |
| Typ upevnění: | spodní perforace |
| Transparentní: | ne |
| Číslo RAL: | 7030 |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Ochranná fólie: | ne |
| Se spojkou: | ne |
| S fixačním klipem kabelu: | ano |
| Dodání na roli: | ne |