Katalogový list č. ELOSOS1029543
| Název: | CU BL 3 M45 rws |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1029543 |
| EAN: | 4012196716265 |
| Kód dodavatele: | 6121258 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Bez halogenů: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Počet jednotek: | 3 |
| Šířka: | 180 mm |
| Výška: | 80 mm |
| Barva RAL: | 9010 |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Materiál: | plast |
| Transparentní: | ne |
| Krycí víčko: | ne |
| Vestavná šířka: | 143 mm |
| Typ povrchu: | lesklé |
| Směr montáže: | vodorovné i svislé |
| Vhodné pro podlah. krabice: | ne |
| Vhodné pro vestavnou instalaci: | ne |
| Počet horizont. jednotek: | 3 |
| Počet vertikál. jednotek: | 3 |
| Počet horizont. modulů: | 3 |
| Počet vertikál. modulů: | 3 |
| Typ upevnění: | spona/příchytka |
| Vhodné pro nástěnný kanál: | ano |
| Vestavná výška: | 49 mm |