Katalogový list č. ELOSOS1029462
| Název: | 6119336 AR45-BF1 AL Krycí rámeček |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1029462 |
| EAN: | 4012195888833 |
| Kód dodavatele: | 6119336 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Barva: | hliník |
| Počet jednotek: | 1 |
| Vhodné pro zapuštěnou montáž: | ne |
| Stupeň krytí (IP): | ostatní |
| Hloubka: | 8,5 mm |
| Textové pole: | ano |
| Šířka: | 84 mm |
| Výška: | 84 mm |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Materiál: | plast |
| Transparentní: | ne |
| Vestavná šířka: | 45 mm |
| Krycí víčko: | ne |
| Vestavná výška: | 45 mm |
| Typ povrchu: | matné |
| Směr montáže: | vodorovné |
| Počet horizont. jednotek: | 1 |
| Vhodné pro podlah. krabice: | ne |
| Počet vertikál. jednotek: | 0 |
| Vhodné pro vestavnou instalaci: | ano |