Katalogový list č. ELOSOS1029451
| Název: | 6117411 ADP-BF SWGR0.5 Zaslepovací kryt, |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1029451 |
| EAN: | 4012196164820 |
| Kód dodavatele: | 6117411 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Barva: | šedá |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Vhodné pro zapuštěnou montáž: | ne |
| Stupeň krytí (IP): | ostatní |
| Textové pole: | ano |
| Hloubka: | 9 mm |
| Výška: | 45 mm |
| Šířka: | 22,5 mm |
| Barva RAL: | 7021 |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Materiál: | plast |
| Transparentní: | ano |
| Krycí víčko: | ne |
| Počet jednotek: | 0 |
| Typ povrchu: | matné |
| Směr montáže: | vodorovné |
| Vhodné pro podlah. krabice: | ne |
| Vhodné pro vestavnou instalaci: | ne |
| Počet horizont. jednotek: | 0 |
| Počet vertikál. jednotek: | 0 |