Katalogový list č. ELOSOS1029291
| Název: | OBO RUVK 100 FS Univerzální spojka pro kabelový žlab 100x210 Ocel |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1029291 |
| EAN: | 4012196690732 |
| Kód dodavatele: | 6067151 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Povrchová ochrana: | galvanizované |
| Provedení: | spoj. podélná/úhlová |
| Délka: | 208 mm |
| Vhodné pro kabelový kanál: | ano |
| Vhodné pro kabelový žebřík: | ne |
| Materiál: | ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Typ připojení: | šroubový konektor |
| Z nerezové oceli: | ne |
| Svisle kloubové: | ne |
| Vodorovně kloubové: | ne |
| Vhodné pro drátěné žlaby: | ne |
| Vhodné pro šířku kabel. systému: | 100-600 mm |
| Vhodné pro výšku kabel. systému: | 100 mm |