Katalogový list č. ELOSOS1029151
| Název: | 6045856 MKR 15 125 A4 Kabel.žlab dle nám |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1029151 |
| EAN: | 4012195706779 |
| Kód dodavatele: | 6045856 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Povrchová ochrana: | ostatní |
| Barva: | bez |
| Šířka: | 125 mm |
| Délka: | 2000 mm |
| Výška: | 15 mm |
| Kvalita materiálu: | nerezová ocel (V4A) |
| Materiál: | nerez |
| S krytem.: | ne |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Tloušťka materiálu: | 1,25 mm |
| Spodní perforace: | ano |
| Perforace boční stěny: | ne |
| Z nerezové oceli: | ano |
| Provedení: | bez spojky |
| Model se širokým rozpětím: | ne |