Katalogový list č. ELOSOS1029146
| Název: | OBO STA BKS50 FT Opěrný výložník pro kabelové žlaby BKRS B=500 Ocel žár.zinek |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1029146 |
| EAN: | 4012196147724 |
| Kód dodavatele: | 6044569 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 500 mm |
| Povrchová ochrana: | žárově pozinkované |
| Délka: | 500 mm |
| Výška: | 88 mm |
| Materiál: | ocel |