Katalogový list č. ELOSOS1029142
| Název: | 6044553 STA BKRS 600 FT Podpěrný profil |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1029142 |
| EAN: | 4012196695133 |
| Kód dodavatele: | 6044553 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Výška: | 108 mm |
| Povrchová ochrana: | žárově pozinkované |
| Délka: | 108 mm |
| Šířka: | 592 mm |