Katalogový list č. ELOSOS1028924
| Název: | 5095313 V20-3+FS-550 Svodič přepětí |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1028924 |
| EAN: | 4012196162949 |
| Kód dodavatele: | 5095313 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Modulární velikost: | 3 TE |
| Max. průřez pevného vodiče: | 35 mm2 |
| Svodový proud (8/20): | 15 kA |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Typ sítě TN: | ano |
| Typ sítě TN-C: | ano |
| Úroveň ochrany: | 2,4 kV |
| Max. trvalé napětí AC: | 550 V |
| Napětí AC: | 480 V |
| Signalizace na přístroji: | optické |
| Integrovaná záložní pojistka: | ne |
| Max. svodový proud (8/20): | 40 kA |
| Úroveň ochrany L-N: | 2,4 kV |