Katalogový list č. ELOSOS1028886
| Název: | 5092701 CNS 3-D-D Ochrana před přepětím |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1028886 |
| EAN: | 4012195952817 |
| Kód dodavatele: | 5092701 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Napětí AC: | 230 V |
| Se signal. kontaktem: | ne |
| Max. trvalé napětí AC: | 255 V |
| Proud zátěže: | 16 A |
| Signalizace na přístroji: | akustická a optická |
| Úroveň ochrany L-N: | 1 kV |
| Max. trvalé napětí DC: | 255 V |
| Úroveň ochrany: | 1000 kV |
| Výboj. proud (8/20) L+N-PE: | 7 kA |