Katalogový list č. ELOSOS1028878
| Název: | 5081990 RJ45 S-ATM 8-F Jemná ochrana Eth |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1028878 |
| EAN: | 4012196415694 |
| Kód dodavatele: | 5081990 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Připojení 1: | RJ45 |
| Proud zátěže: | 1 A |
| Svodový proud (8/20): | 7,5 kA |
| Max. trvalé napětí DC: | 6,2 V |
| Max. trvalé napětí AC: | 4,2 V |