Katalogový list č. ELOSOS1028877
| Název: | 5081975 RJ11-TELE 4-C Kombinovaná ochran |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1028877 |
| EAN: | 4012196415656 |
| Kód dodavatele: | 5081975 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP40 |
| Max. trvalé napětí AC: | 120 V |
| Max. trvalé napětí DC: | 170 V |
| Úroveň ochr. napětí žíla/žíla: | 300 V |
| Úroveň ochr. napětí žíla/zem: | 600 V |
| Frekvence.: | 0-12 MHz |
| Mezní frekvence: | 12 MHz |